Diyagon Hakkında

Hizmet Anlayışımız

2010 yılından bu yana, Diyagon olarak “en uygun fiyatlarla en iyi hizmeti sunabilmek” anlayışı ile çalışmaktayız. Bu anlayışımız sayesinde geride bıraktığımız yıllarda, sektörün öncü şirketlerinden birisi haline geldik. Siz değerli müşterilerimizin web sitelerinin ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için, 365 gün 24 saat çalışmakta ve her soruna en hızlı şekilde müdahale etmekteyiz.

Sürekli olarak geleceğe yatırım yapıyor ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz. Kazancımızın büyük bir kısmını yeni sunucu, donanım ve yazılım gibi materyallere yatırım yaparak değerlendiriyor ve sizlerin memnuniyetiyle birlikte biz de büyüyor, güveninizin karşılığını mümkün olan en uygun ücretlerle her geçen gün kalitemizi artırarak sizlere ödüyoruz.

Her türlü sorun oluşması ihtimalini göz önünde bulunduruyor, ofis ortamımızda yedekli enerji ve jeneratörün yanında yedekli metro ethernet hizmetleri kullanıyoruz. Bu sayede sunduğumuz destek hizmetlerinin aksamamasını sağlıyoruz. 10 kişiden oluşan ekibimiz ve tecrübemiz ile en iyi hizmeti alabilmeniz için aralıksız çalışıyoruz.

Siz değerli müşterilerimiz sayesinde her geçen gün altyapımızı güçlendirmeye ve büyümeye devam ediyoruz. Sunduğumuz hizmetlerin her noktasında “daha iyi ne yapabiliriz” düşüncesi ile, sürekli olarak geliştirmeler uyguluyoruz. Türkiye’nin önde gelen hosting şirketlerinden birisi olmanın sorumluluğu ile her geçen gün sizlere daha iyi hizmet verebilmek için aralıksız çalışmaya devam ediyoruz.

Ticari Bilgiler

Firma Ünvanı: Diyagon Hosting İnternet ve Tasarım Hizmetleri
Vergi Numarası: 7400620759
Vergi Dairesi: Meram V.D.
Adres: Kılınçarslan Mh. Adakale Cd. 13/30 Selçuklu – KONYA
Telefon: 0850 8402142

🚀 EN HIZLI AÇILAN WORDPRESS SİTELER BURADA!🚀 Üstelik aylık sadece 9.90 TLŞimdi İncele
+ +